Bosch Beyaz Eşya Düğün Seti ve Fiyatları 2024

Bosch beyaz eşya düğün seti son yıllarda yeni evlenen çiftler için en çok beğenilen setler arasında yer alıyor. Alman kalitesinin son ürünleri olan bu markanın modelleri yeni eviniz ve kurduğunuz ailede çok mutlu edecek. Üstün Alman teknolojisiyle estetiği buluşturan Bosch beyaz eşya fiyatları noktasında da iyi bir seçime zorluyor. Bunun nedeni beyaz eşyaların uzun süre kullanılıyor olması. Her markanın kendine özgü bir garanti verme süresi varken uzun vadeli kullanma fikri her daim daha sıcak gelir. O yüzden Bosch beyaz eşya düğün seti yeni evlenenleri çok düşündürmüyor. Kötü alayım, bozulursa yeniden alırım mantığıyla hareket eden çiftler bu noktada hata yapıyor. Çünkü bir kere alırım tam alırım mantığı çok daha iş görür ve hayat kurtarır.

Bosch Beyaz Eşya Düğün Seti Hangi Ürünleri Kapsar?

Yeni evli çiftlerin beyaz eşya paketleri noktasında eksik bildikleri noktalar olabilir. Bu yazımızda yeni çiftlerin bilgilenmesi noktasında yardımcı olacağız. Vereceğimiz linkler üzerinden satın aldığınızda da indirimli bosch beyaz eşya düğün setine sahip olmuş olacaksınız. Bu noktada öncelikle hangi ürünler düğün setini oluşturur, o noktaya değinmek gerekiyor. Beyaz eşya, adıyla müsemma olsa da yakın tarihe kadar hep beyaz ürünlerken artık rengarenk ürünleri de bünyesinde barındırmaktadır. Estetiği ve zarafeti barındıran ergonomik beyaz eşya düğün setleri, evinize ve diğer eşyalarınıza son derece yakışacağından şüpheniz olmasın. Şimdi gelin beyaz eşya düğün seti hangi ürünlerden oluşur onları inceleyelim:

Yeni Evin Olmazsa Olmazı: Buzdolabı

Her evde bulunması gereken ilk beyaz eşyamız buzdolabıdır. Yiyecekleri her daim dışarıdan bile yeseniz yine bir buzdolabına ihtiyacınız olacaktır. Çünkü bazı yiyeceklerin çok uzun süre ömürleri olsa da bazılarının ömürleri çok kısadır. Bu açıdan beyaz eşya düğün seti buzdolabı olmadan tamamen eksik olacaktır. Öncelikle buzdolabı alırken dikkat edilmesi gereken şeyleri şöyle madde madde yazalım:

 • Buzdolabı boyutu
 • Derinlik, genişlik ve yükseklik
 • Kapı açıklığı
 • Havalandırma için boşluk
 • Ev kapı ölçüleri
 • Çift/Tek kapı

Yukarıdaki maddeler buzdolabı seçimi için başat maddeler. Buzdolabının eve uygunluğu noktasında düşünmeniz gereken şeyleri listeledik.

Bosch beyaz eşya düğün seti için buzdolabı önerimiz:

Bosch KGN86AI42N A+++ 682 lt No-Frost Buzdolabı

Bosch KGN86AI42N A+++ 682 lt No-Frost Buzdolabı 

Bosch KGN86AI42N A+++ 682 lt No-Frost Buzdolabı

Satın Almak İçin Tıklayın

Yeni Evin Olmazsa Olmazı: Çamaşır Makinası

Bosch marka en iyi çamaşır makinası almak için bazı noktaları bilmek gerekiyor. Bunlardan ilki kaç kilo çamaşır alacağıdır. Sonra maksimum sıkma dakikasını da kontrol etmek gerekiyor. Enerji sınıfının A+++ olması gerektiği noktasını zaten çoktan öğrenmiş olmalısınız. Uzun ömürlü olup, problem çıkarmayan ve Alman teknolojisiyle harmanlanmış bosch beyaz eşya düğün setimizin en nadide parçası olarak çamaşır makinesi de buzdolabı kadar önemli bir ev ihtiyacı. Size tavsiye edilen bosch çamaşır makinesi ile evinizde hiçbir problem yaşamayacaksınız.

Bosch WGA252XVTR A+++ 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi 4205

Bosch WGA252XVTR A+++ 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi 4205

Bosch WGA252XVTR A+++ 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi 4205

Satın Almak İçin Tıklayın

Yeni Evin Olmazsa Olmazı: Ankastre Fırın

Evinizi bosch beyaz eşya setiyle donatmaya ankastre tekli fırınla devam ediyoruz. Fırınlarınız ve yemekleriniz için olmazsa olmaz ihtiyaç bir bosch ankastre fırındır. Sizlere önerebileceğimiz en iyi bosch ankastre fırın seti önerisi sizi yarı yolda uzun yıllar bırakmayacaktır. Ürünü Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Bosch &Ferre New Daylight Ankastre Set

Bosch &Ferre New Daylight Ankastre Set

Bosch &Ferre New Daylight Ankastre Set

Satın Almak İçin Tıklayın

Yorumlar

   Leave a reply

   İyi List
   Logo