Erkekler İçin En İyi Berber Fön Makinesi Tavsiyesi

En iyi berber fön makinesi tavsiyesi her erkeğin berberdeyken sorduğu sorulardan biridir. Bu makineler basit makinelere nazaran daha güçlü bir kullanışlıdır. Fiyat olarak çok pahalı olmayan ama hayat kurtaran berber fön makineleri tavsiyeleri listesinde yer alan tüm ürünler benzer amaca hizmet ediyor. 2 veya 3 tür sıcaklık ayarı bulunan ve hız kontrolü de 2 veya 3 ayarda olan bu berber fön makineleri, uzun kullanıma müsaittir. Sert zemine düştüklerinde bile kendini koruyabiliyorlar. Evde, tatilde, gezide kullanabileceğiniz bu fön makineleri çeşitli sektördeki uzmanlar tarafından önerildi. Her birinin geniş bir kullanım kitlesi bulunuyor.

Tavsiyemiz: A101, BİM, ŞOK vs. gibi yerlerden alınan makinelerin işe yarayacağı ama aşağıda listelediğimiz ürünlerin uzmanlar ve kullananlar tarafından önerildiğini unutmayınız. Bu makineler, alınıp 4-5 sene kullanılan makineler olduğu için f/p ürünü almanızı, çok ucuza da kaçmamanızı öneririz.

Erkekler İçin En İyi Berber Fön Makinesi Tavsiyesi 2021

Bu listede yer alan ürünlerin geneli 2000 Watt üzeridir. Bu da saçın daha güçlü şekilde kurumasına ve şekil vermesine yardımcı olur. Hız ölçülerinin kimisi 2 kimisi 3 ayarlıdır ve aynı şekilde ısı ayarları mevcuttur. Berberler erkek saçlarında profesyonel fön makinelerini kullanır. Listedeki en iyi berber fön makineleri de aynı şekilde hazırlanmıştır.

Powertec J-105 Tr-701 Profesyonel Fön Makinesi

Powertec J-105 Tr 701 Saç Kurutma Fön Makinesi yüksek performanslı bay ve bayan kuaförlere yönelik tasarlandı. 210 derecelik sıcaklık ile saça istenilen şeklin verilmesine yardımcı olur. Kullanıcıların en fazla kullandığı berber fön makineleri arasında yer alıyor. Tescilli Marka Jhonson Motor Kullanmaktadır. Profesyonel olarak tasarlanmış olup üretim malzemeleri de sağlam şekilde hazırlanmıştır. Ömürlük olarak kullanılabilir. Düşmelere karşı yapısı dayanıklıdır. Piyasadaki pek çok ürüne fark atabilecek kalitede bir üründür.

Olumlu:

 • Yüksek kalite.
 • Ömürlük kullanım.
 • Dayanıklı malzeme.
 • Fiyat/Performans ürünü.
 • Yerli üretim.

Olumsuz:

 • Bazı kullanıcılar aşırı ısındığından şikayetçi. Bunun nedeni uzun süre açık tutulması. Her markada bu sorun oluşabilir.
 • Yeni olduğu için ilk başlarda koku yapabilir. Kullandıkça geçecektir.

Satın Almak İçin Tıklayın

Hairens 2500w Turbo 3555

Berber fön makineleri önerilerinde ikinci sıra Hairens marka Turbo 3555 modelli ürüne ait. Kullanıcıları tarafından sıkça önerilen bir marka. Powertec markasından sonra bilinen markalar arasında yer alıyor. Kullanıcılar kuvvet konusunda oldukça iyi olduğu konusunda hemfikir. Vigo başlığı bazı yerlerde gönderilmiyor. Bunu özellikle kontrol etmenizi öneririz.

Satın Almak İçin Tıklayın

Arzum AR569 Siyah Linda 2000 Watt

Arzum ülkemizde de çokça bilinen bir marka. Ev aletleri konusunda kendi rüştünü ispatlamış bir markadır. 2 hız ve ısı ayarı mevcut. Bu büyük bir problem teşkil etmeyecektir ama 3. bir seçenek olsa fena olmazdı. Temizlenebilir ve yıkanabilir filtresi bulunuyor. Profesyonel değil de normal kullanım için iyi bir alternatiftir.

Satın Almak İçin Tıklayın

Hector 3500 Turbo Profesyonel Fön Makinesi

Hector marka berber fön makinesi de önerilerimiz arasında yer alıyor. 2400W olarak üretilen ürünü profesyonel kullanım için kullanabilirsiniz. 2 kademe olarak çalışıyor ve gerçekten güçlü bir motoru bulunuyor.

Satın Almak İçin Tıklayın

Rowenta Motion Dry Cv5715

Rowenta da Arzum gibi ev aletleri konusunda kendi rüştünü ispatlamış markalar arasında yer alıyor. 2200W ve 3 kademeli olarak üretilen bir model olarak karşımıza çıkıyor. Uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Satın Almak İçin Tıklayın

Etap 4030S Profesyonel Seri 2500 Watt

Profesyonel fön makineleri arasında Etap markanın 4030S modelini eklemezsek eksik kalacaktı. 3 kademeli olarak üretilen bu makineyi saç kurutma ve fön makinesi olarak kullanabilirsiniz. Uzun ömrü ve kaliteli malzemesiyle dikkat çekiyor. Hız ayarı 2, ısı ayarı 3 adettir. 2400W motor gücü vardır.

Satın Almak İçin Tıklayın

Powertec J-115 Tr-901

Vigo başlıklı bu Powertec markalı ürün listemizde kayda değer özelliklere ve kaliteye sahip ürünler arasında yer alıyor. Profesyonel olarak kullanabileceğiniz bu makinenin motor gücü 2000W olarak üretilmiştir. 195-210 dereceye varan sıcaklık ve motoruyla dikkat çekiyor. Powertec bu alanda iyi bir marka.

Satın Almak İçin Tıklayın

Arzum Ar5048 Blacklıne

Arzum’un diğer bir kaliteli bir ürünü. Profesyonel olarak saç şekillendirmenizde sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Güçlü motoruyla işinizi fazlasıyla görecektir.

Satın Almak İçin Tıklayın

TURBOPLUS 3700 W

Turboplus 37700 W üstteki modeller gibi profesyonel olarak kullanabileceğiniz en güzel ve en iyi saç kurutma ve fön makinelerinden biridir. 2400W motor gücüyle maksimum performans ve verim alacaksınız. Özel dizayn çift katman kabin sayesinde ısının tamamını çıkışa yönlendirir.Dengeli ve ergonomik tutuş sayesinde tek başınıza kuaförde yapılacak işlemi evde kendinizde yapabilirsiniz. Bu ürünü de Trendyol üzerinden hızlı şekilde satın alabilirsiniz.

Satın Almak İçin Tıklayın

Yorumlar

   Leave a reply

   İyi List
   Logo